Mistrzownia

Pełna wersja: Połączenie administracji Mistrzownii z Państwem Islamskim
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witam,
Jest to moje drugie konto, ponieważ chcę ochronić moją tożsamość przed gniewem państwa islamskiego.
Podczas grania już dłuższy czas temu jeden z administratorów serwera TTT zachowywał się dosyć podejrzanie, niestety niczego nie podejrzewałem, co mogło by ocalić wiele żyć. Parę dni temu przypomniało mi się jego zachowanie i zacząłem szukać więcej informacji.

Pierwszą rzeczą która rzuciła mi się w oczy to funkcja wyszukiwania, która sugeruje rzeczy po arabsku. Po przeszukaniu tego za pomocą funkcji 'sprawdź element' odkryłem link do tajnego forum grupy terrorystycznej Hezbollah, co zaczęło moje dogłębne poszukiwania.
Po znalezieniu e-maila Willa sprawdziłem na jakich listach mailowych był zapisany, z czego jedna rzuciła mi się w oczy-nazywała się ona 'حركة العراق الحرة', co oznacza 'Ruch Wolnościowy Iraku', co po sprawdzeniu miało bezpośrednie połączenie z grupą terrorystyczną ISIS. Na stronie internetowej Ruchu Wolnościowego Iraku zauważyłem że jednym z bardziej aktywnych użytkowników był 'وليام الخمير' - 'William podrzynacz', co odnosiło się do jego preferowanej metody egzekucji zakładników - podrzynaniu gardeł, co można zobaczyć na wielu filmikach w których zabił ponad 23 ludzi.

Niestety nie mogę opisać reszty danych które znalazłem, lecz zostały one przekazane do Interpolu.

Ostatecznym dowodem na połączenie Willa z Państwem islamskim jest jego avatar na forum. Po jego analizie odkryłem ukryty plik .mp3 z muzyką Nasheed państwa islamskiego. W załączniku wysyłam plik, który po zmianie nazwy puści ukryty plik z jego avataru.
Aby to zrobić należy ściągnąć plik, zmienić rozszerzenie z .jpg na .mp3 po czym puścić za pomocą programu VLC (nie działa to za pomocą Windowsowego odtwarzacza WIndows Media Player)
o ***** odkryl nas
Od początku wiedziałem!
Wchodzisz albo do piachu.
Ładować Towar, Spierdalamy na ukrainę,fayjny protonmail i vpn z ukrainy ;D
Wiem ty terrorysto jeden, tfu
juz cie nie ma typie
wysylam specjalne jednostki
kwity na wszelki wypadek zostały spalone
gówno na nas znajdziecie
Ciekawe co powie na te wiadomości Interpol. Już nie ujrzycie światła dnia jak was dopodną
interpol to marionetka
haha
Stron: 1 2 3